meble kuchenne rzeszów meble kuchenne rzeszów meble kuchenne rzeszów meble kuchenne rzeszów

O Firmie

Jako jedni z pierwszych Firm na rynku rozpoczęliśmy profesjonalne budowanie lokalnej ale również ogólnopolskiej sieci sprzedaży i obsługi Klienta, mającą na celu sprzedaż Mebli Kuchennych najnowszej generacji w oparciu o starannie wyselekcjowanych partnerów.

Nasz Zespół tworzą specjaliści w zakresie produkcji Mebli Kuchennych. Celem "Meblo Projekt" jest budowanie satysfakcji Klienta oraz Naszych Partnerów w oparciu o obsługę spełniającą najwyższe standardy jakości i zaangażowania. Pamiętamy o tym, że sukces Firmy jest uzależniony od skuteczności Naszych wysiłków. 

Dlaczego Meblo Projekt? 
Jesteśmy bardzo dobrze znani w branży meblowej z należytej dbałości o jak najlepszą trwałość i funkcjonalność mebli kuchennych. 

Co wyróżnia Meblo Projekt?

Bezpieczeństwo 
Wszystkie wykonane przez Nas meble są kontrolowanie przed ich sprzedażą. U Nas nie ma szans na jakiekolwiek błędy.

Funkcjonalność 
Wiemy, że oczekują Państwo od zakupionych u Nas mebli, aby miały wielu różnych zastosowań. Aby nawet nieduże przestrzenie wyglądały z wykonanymi przez Nas meblami, bajecznie i przytulnie. Oferujemy zatem systemy meblowe, które dzięki wielości elementów i odpowiedniej konstrukcji spełniają doskonale swoje funkcje w każdym domu.

Trwałość 
Wytrzymałość naszych mebli jest poddawana badaniom. Bez trudu zdobywają atesty dzięki rygorystycznej polityce jakości, o której pamiętamy na każdym etapie procesu produkcyjnego. Wykorzystujemy dobre materiały: drewno dębowe, bukowe, olchowe, czereśniowe, płytę MDF lub laminowaną płytę wiórową. Laminaty odporne są na zarysowania, wysoką temperaturę 

Jeżeli Nasza Firma spełnia Państwa oczekiwania i chcielibyście bez żadnych zobowiązań dowiedzieć się jak może wyglądać Wasza upragniona kuchnia i jaki będzie jej koszt – Serdecznie zapraszamy do nas. 

Od Państwa oczekujemy bardzo niewiele 
- kontakt celem ustalenia terminu pomiaru lub gotowe wymiary pomieszczenia 
- oraz odrobina Państwa cennego czasu 

 

Czego mogą Państwo oczekiwać od Meblo Projekt:

- zaprojektujemy dla Państwa indywidualną i niepowtarzalną kuchnię 
- zaproponujemy kuchnię tak, aby pasowała do Waszego stylu życia 
- zaplanujemy również oświetlenie i wyposażenie dodatkowe gospodarstwa domowego ( AGD) które mogą Państwo zamówić u Nas od razu, bez dodatkowych kosztów. 
- przedstawimy dokładną cenę Państwa inwestycji 
- zagwarantujemy aby wydane przez Państwa pieniądze zwróciły się pełną satysfakcją i zadowoleniem 
Przykłady naszych mebli kuchennych znajdą Państwo w zakładce Galeria , do której serdecznie zapraszamy. 

W zakładce Kontakt znajdą Państwo szczegółową informację o lokalizacji naszego Salonu wraz z mapą dojazdu, adres i numer telefonów pod jakimi czekamy na Państwa kontakt.