meble kuchenne rzeszów meble kuchenne rzeszów meble kuchenne rzeszów meble kuchenne rzeszów

Projektowanie wnętrz

Profesjonalny projektant wnętrz zdobył odpowiednie wykształcenie doświadczenie oraz złożył odpowiednie egzaminy, aby swoimi dziłaniami podnosił funkcjonalność i jakość wnętrz. Celem poprawy jakości życia, zwiększenia produktywności, ochrony zdrowia, bezpieczeństwa i dobra publicznego.

Rola projektanta wnętrz jest wielowymiarowa. Musi być wydajny i zdyscyplinowany, mieć umiejętności handlowe, charakteryzować sie elastycznością i kreatywnością, a także artystyczną duszą. Projektowanie to praca ukierunkowana na ludzi, wymgająca wspólpracy nie tylko z klientem, ale także z innymi profesjonalistami, specjalistami i dostawcami; z tego właśnie powodu projektant powinien cechować się ponadprzeciętnymi umiejętnościami w zakresie komunikacji interpersonalnej.

"Dobry fachowiec musi posiadać kilka niezbędnych cech. Oczywiście warunkiem sine qua non jest osiągnięcie poziomu profesjonalizmu w planowaniu przestrzeni, doborze materiałó, rozumieniu kolorów. Ale to wszystko jest nic niewarte, jeśli nie wiąże się z rygorystycznym podejściem do detalu oraz wytrwałóścią w dążeniu do wykonania pracy. O świetnych projektach szybko sie zapomina, jeśli wdrożenie się opóźniło, abudżet został przekroczony"

Marrtin Waller (Wielka Brytania)